Kadra

robertplisko

Robert Plisko

Prezes HTA Consulting od 2006 roku, jest jednym z założycieli firmy. Współzałożyciel stowarzyszenia CEESTAHC. Z wykształcenia magister ekonomii (Akademia Ekonomiczna w Krakowie), swoją pracę rozpoczynał w Centrum Monitorowania Jakości w Ochronie Zdrowia. Jest autorem wielu publikacji z zakresu HTA i ochrony zdrowia i jako doradca Banku Światowego uczestniczył w realizacji projektów prowadzonych w Serbii. Współautor wytycznych HTA AOTM w Polsce. Na co dzień prowadzi Dział Analiz Ekonomicznych w HTA Consulting.

 magdalenawladysiuk

Magdalena Władysiuk

Prezes Stowarzyszenia CEESTAHC, wiceprezes firmy HTA Consulting. Z wykształcenia lekarz (AM w Lublinie), absolwentka studiów magisterskich z zakresu ekonomii (WSPiZ im. L. Koźmińskiego w Warszawie) oraz studiów MBA (WSPiZ im. L. Koźmińskiego w Warszawie). Praktyk EBM/HTA oraz farmakoekonomiki z kilkunastoletnim doświadczeniem. Autorka kilkunastu programów szkoleniowych i analiz badawczych z zakresu HTA i EBM. Autorka publikacji z zakresu HTA i pricingu w polskiej i zagranicznej prasie branżowej. Jest współautorką wytycznych HTA AOTM (2007, 2009). W latach 2006-2009 była członkiem Annual Meeting Commitee przy HTAi.

leszekstabrawa

Leszek Stabrawa

Ekonomista, absolwent zdrowia publicznego, w latach 2003-2005 główny specjalista Wydziału Refundacji i Cen w Departamencie Polityki Lekowej Ministerstwa Zdrowia, ekspert z zakresu ekonomiki zdrowia, wykładowca z zakresu EBM, HTA i pricingu, członek CEESTAHC, wspólnik w HTA Audit.

annakordecka

Anna Kordecka

Ekspert w dziedzinie oceny technologii medycznych i ekonomiki zdrowia. Od 7 lat zajmuje się audytem analiz wchodzących w skład raportu HTA. Autor i współautor opracowań systemowych w ochronie zdrowia oraz analiz problemu decyzyjnego. Wspólnik w firmie HTA Audit. Aktywny szkoleniowiec w dziedzinach EBM, HTA, pricing w instytucjach publicznych oraz w branży farmaceutycznej.

monikamalowicka

Monika Małowicka

Praktyk EBM. Od 4-lat związana z Działem Analiz Klinicznych firmy HTA Consulting. Wykładowca CEESTAHC. Współautorka licznych opracowań HTA i raportów dotyczących aktualnych rozwiązań systemowych w służbie zdrowia w Polsce i Europie. Absolwentka biologii molekularnej na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu oraz studiów podyplomowych z zakresu marketingu farmaceutycznego (Śląski Uniwersytet Medyczny) i metodologii, organizacji i zarządzania w badaniach klinicznych (Uniwersytet Jagielloński).

Prywatnie, pełna energii i optymistycznie nastawiona do życia miłośniczka psów, która prawdziwy relaks znajduje spacerując z nimi po bezdrożach Beskidów.

paulinarolska

Paulina Rolska

„Początkiem każdej nauki jest osobiste doświadczenie”

Ekspert w dziedzinie oceny technologii medycznych. Od 2014 roku współpracuje z Firmą MedInvest Scanner pełniąc role kierownika zespołu. Spółka MedInvest Scanner zajmuje się oceną ryzyka inwestycyjnego w innowacyjne nielekowe technologie medyczne oraz due diligence. W latach 2013-2014 audytor w firmie HTA Audit, zajmującej się oceną jakości analiz wchodzących w skład raportu HTA. Autorka wielu publikacji. Prowadzi szkolenia z zakresu Health Technology Assessment oraz Evidence-Based Health Care. Współautorka projektu Pro Aegrotis Oncologicis – podstawowe założenia, kierunki i wstępne propozycje zmian systemu opieki onkologicznej w Polsce. W projekcie „Koszty pośrednie w ocenie technologii medycznych – metodyka, badanie pilotażowe i rekomendacje” stanowiła wsparcie merytoryczne.

Wolny czas najczęściej spędza na chodzeniu po górach lub czytaniu kryminałów.

joannasekiewicz

Joanna Sękiewicz

Absolwentka matematyki na Uniwersytecie Jagiellońskim. Pracuje w firmie HTA Consulting, zajmując się analizami ekonomicznymi w ramach raportów HTA. Opracowuje również narzędzia automatyzujące pracę w firmie oraz prowadzi szkolenia w ramach stowarzyszenia CEESTAHC.

Prywatnie czerpie dużo radości z towarzyszenia swojemu dziecku w poznawaniu świata oraz szlifuje umiejętności komunikacyjne sprzyjające rozwojowi dziecka i pogłębianiu wzajemnych relacji.

elzbietasoltysiak

Elżbieta Sołtysiak

Analityk/audytor w firmie HTAAudit. Zajmuje się oceną technologii medycznych na podstawie EBM i HTA, jak również audytem analiz wchodzących w skład raportu HTA. Prowadzi szkolenia w dziedzinach EBM i HTA w instytucjach publicznych oraz w branży farmaceutycznej. Uzyskała tytuł doktora nauk technicznych z dyscypliny inżynieria materiałowa na Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie. Uczestniczyła w projektach badawczych dotyczących implantów nanokompozytowych do leczenia tkanki kostnej.

anitastozektutro

Anita Stożek-Tutro

Specjalistka w dziedzinie EBM i HTA z kilkuletnim stażem. Pracuje w Dziale Analiz Klinicznych w firmie HTA Consulting. Wykładowca CEESTAHC.  Współautorka licznych opracowań w dziedzinie HTA. Absolwentka biologii na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie oraz studiów podyplomowych z zakresu prowadzenia i monitorowania badań klinicznych na Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie i studiów menedżerskich na Wyższej Szkole Europejskiej w Krakowie.

Prywatnie zabiegana optymistka, uwielbiająca dobrą książkę i film, a gdy czas pozwala chętnie podróżuje odkrywając nowe miejsca, także rowerem.

maciejziobro

Maciej Ziobro

Ekspert w dziedzinie wyceny kosztów medycznych oraz farmakoekonomiki. Absolwent Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie oraz Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie. Ukończył również studia podyplomowe na AGH oraz WSEI, a także studia doktoranckie na Wydziale Finansów Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie. Od ponad 6 lat związany z HTA Consulting, gdzie obecnie pełni rolę kierownika zespołu w Dziale Analiz Kosztowych i Rejestrów. Aktywny szkoleniowiec w zakresie HTA. Od 2010 roku audytor energetyczny. Członek Polskiego Towarzystwa Telemedycyny i e-Zdrowia oraz Zrzeszenia Audytorów Energetycznych.

Prywatnie, od 2012 roku, prowadzi dla syna codzienne zajęcia teoretyczno-praktyczne w „dziecięcej szkole życia” 🙂